×

درباره ما

طرحاتو | هرآنچه در دنیای طراحی نیاز دارید

حامی و پشتیبان طراحان و هنرمندان

امروزه پیشرفت تکنولوژی بستری برای کسب درآمد از طریق اینترنت و نمایان ساختن استعدادها و خلاقیت جوانان در زمینه های مختلف فراهم آورده است.

کسب درآمد اینترنتی تنها به فروش کالاهای الکترونیکی، پوشاک، محصولات آرایشی و بهداشتی، آگهی های تبلیغاتی برای خودرو و مسکن و غیره محدود نمی شود.

یکی از پرنیازترین فایل ها، محصولات و خدمات برای ارائه، طراحی می باشد. به جرأت می توان گفت از کلمه طراحی در هر زمینه ای ارائه و استفاده می شود.

ما درنظر داریم که در طرحاتو جنبه های متفاوتی از طراحی را ارائه کنیم. قطعا برای شما نیز این مشکل اتفاق افتاده باشد، که در سریعترین زمان ممکن به یک طراحی خاص نیاز داشته باشید.

اما، نیاز به صرف زمان و نداشتن مهارت در طراحی در یک زمینه ی خاص باعث شده تا از خواسته خود صرفنظر کرده و به یک طرح ضعیف رضایت دهید.

طرحاتو در نظر دارد تا این مشکل را مرتفع کند. شما می توانید بدون صرف وقت و هزینه های اضافی دیگر، تنها با چند کلیک طرح مورد نظر خورد را انتخاب، خرید و در صورت تمایل سفارشی و شخصی سازی کنید.

از سوی دیگر، بسیاری از جوانان خلاق و با ذوق میهن عزیزمان، به سبب نداشتن و نبود بستر مناسب جهت معرفی و نمایش هنر و مهارت خود، از بازار طراحی و کسب درآمد هنری دور مانده اند.

طرحاتو با هدف ایجاد بستر مناسب برای ارائه ی ذوق و هنر جوانان و به تبع آن ایجاد شغلی متناسب با استعداد این افراد، در پاییز 1397 شروع به فعالیت نمود.

فعالیت گروه طراحی طرحاتو، با هدف ایجاد بستری برای طراحان گرافیک شروع شد. این بستر به طراح اجازه می دهد به دور از هرگونه دغدغه و نیاز به دانش فنی درباره برنامه نویسی و کدنویسی و مهارت مدیریت سایت و صفحات مجازی، تنها به طراحی و علاقه خود بپردازد. در نهایت طراح می تواند به راحتی فایل های طراحی شده ی خود را در دنیای مجازی منتشر، اشتراک گذاری و به فروش برساند.

لیکن هدف نهایی طرحاتو، گسترش فعالیت به انواع زمینه های طراحی و ایده های طراحی (از جمله طراحی سایت، طراحی اپلیکشن موبایل، طراحی نرم افزار کامپیوتری، طراحی بازی، طراحی داخلی و معماری، طراحی دکور و صحنه، طراحی ساختمانی، طراحی صنعتی، طراحی مد و لباس، طراحی شهری، طراحی خودرو، طراحی فرش، طراحی پارچه و سایر زمینه های طراحی) و رساندن جوانان به باور شایسته و مؤثر بودن و کسب درآمد در خور شأن آنان می باشد.

باور غلط در زمینه ی هنر این است که هنر نمی تواند درآمدزا باشد. یا اینکه فقط در صورتی می توانی از هنر خود کسب درآمد نمایی که دیگر جنبه های زندگی را به تعویق بیاندازی یا به کلی به کنار بگذاری.

طرحاتو به هدف مستمر جایگزینی باور درست در زمینه ی هنر و اجازه ی فعالیت به تمامی جوانان هنرمند و خوش ذوق ایران زمین، به فعالیت خود ادامه می دهد.

شما نیز می توانید به جمع هنرمندان و طراحان بپیوندید و جزیی از این تحول هنری باشید. برای شروع همکاری و همراهی با ما، از قسمت « ورود و ثبت نام » وارد شوید.

تیم هنری و طراحی طرحاتو امکانات و شرایط مناسب برای ادامه ی همکاری با ما و شکوفایی و کسب درآمد از هنر و مهارت طراحی خود را در اختیارتان قرار خواهد داد.

با ما همراه باشید.

با سپاس فراوان، طرحاتو