×

شرایط استفاده

دوست عزیز:
– برای برقراری ارتباط صحیح، ارائه خدمات بهتر و پیشبرد مناسب مراحل انجام کار، بهتر است عضویت در طرحاتو با نام حقیقی انجام شود. در نتیجه هر کاربر موظف است مشخصات حقیقی خود را در سایت قرار دهد، و این مورد هر گروه از کاربران سایت را در برخواهد گرفت.

– برای ایجاد فضای کاری مناسب و رسمی تر، هر فرد میبایست از تصویر حقیقی خود و یا لوگوی شرکت یا موسسه خود برای تصویر پروفایل استفاده نماید.

– در صورت عدم رعایت این موارد، طرحاتو مسئولیتی در قبال عواقب، مسائل و مشکلات ناشی از آن نخواهد داشت.

دوست عزیز:
– خرید آثار طراحی و محصولات هنری ارائه شده به منزله مالکیت تام آنها نمی باشد و خریدار حق هیچگونه ادعای مالکیت، فروش مجدد و نام گذاری اثر بنام خود در هیچ فضای حقیقی یا مجازی را ندارد. خریدار می تواند از آثار خریداری شده برای مصارف تجاری و یا طراحی شخصی استفاده نمایند و فروش مجدد آثار خریداری شده چه در این سایت و چه در دیگر سایت ها مجاز نمیباشد.


– اطلاعاتی که در هنگام عضویت از شما درخواست می شود، در نزد طرحاتو محفوظ است و طرحاتو متعهد است که این اطلاعات را به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند. در ضمن رعایت مسائل امنیتی در خصوص اطلاعات کارت بانکی بهنگام خرید بر عهده خریدار است (از جمله استفاده از صفحه کلید مجازی درگاه بانک)، زیرا این موارد خارج از دسترسی و مسئولیت طرحاتو است.

– طرحاتو موظف است اطلاعات دقیق و کاملی در رابطه با محصولات ارائه شده در اختیار خریدار قرار دهد.

– در برخی موارد ممکن است محصولات ارائه شده قدرت سخت افزاری و نرم افزاری بیشتری را نیاز داشته باشند، در نتیجه هنگام خرید محصول، مسئله سازگاری محصول با توانایی سخت افزاری و نرم افزاری سیستم خود را مد نظر داشته باشید، درغیر این صورت هیچگونه مسئولیتی متوجه طرحاتو نیست.

– طراحاتو بستری برای ارائه خدمات طراحی و هرگونه محصولات با مبنا و زیرساخت طراحی است و قسمت اعظمی از محصولات ارائه شده توسط طراحان آزاد عرضه می شود، با این حال طرحاتو موظف است از سلامت و بی نقص بودن محصول اطمینان حاصل کند و محصول را مطابق با آنچه معرفی شده است به خریدار ارائه نماید.

– در صورت فیزیکی بودن اثر طراحی شده، هزینه ی ارسال پستی به عهده خریدار می باشد و طرحاتو موظف است پس از دریافت سفارش خرید و تائید نهایی، در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را در بسته بندی مناسب تحویل اداره پست دهد و اطلاعات مربوط به مرسوله را برای پیگیری بهتر در اختیار خریدار قرار دهد.

– افراد برای خرید از فروشگاه طرحاتو می توانند به دو صورت بدون عضویت در سایت (مستقیم) و با عضویت در سایت (غیرمستقیم) اقدام کنند.

– در خرید بدون عضویت (مناسب برای محصولات دانلودی)؛ وارد کردن نام و نام خانوادگی، پست الکترونیک و شماره تماس در هنگام پرداخت وجه اجباری می باشد.

– در خرید با عضویت (مناسب برای محصولات فیزیکی)؛ پس از وارد کردن پست الکترونیک معتبر و تعیین رمز، و سپس ورود به ناحیه حساب کاربری، وارد کردن آدرس های لازم مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق و کدپستی اجباری می باشد.

– خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل پستی خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار طرحاتو قرار دهد، در غیر این صورت عواقب هر گونه مشکلی که ناشی از ارائه نادرست اطلاعات است، برعهده خریدار خواهد بود.

– در صورت انصراف از خرید، اگر سفارش در مرحله تائید نهایی و آماده به ارسال باشد، مراتب باید هرچه سریعتر به کارشناسان طرحاتو اطلاع داده شده و پس از ثبت درخواست انصراف سفارش، 70 درصد از مبلغ واریز شده به حساب خریدار بازگشت داده خواهد شد.

– خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار آسیب‌دیدگی، از قبول آن خودداری نماید. طرحاتو مسئولیت شکستگی کالا را پس از دریافت قبول کالا توسط خریدار، به عهده نمی گیرد.

– ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق هر گونه اعتراض خارج از این چارچوب را از خود سلب می‌نماید.

طراح گرامی:

– طرحاتو بستری برای فروش فایل های طراحی شماست. کلیه حقوق مادی و معنوی آثار متعلق به هنرمند است، با این وصف هر فرد مسئول حفظ آثار خود می باشد.

– طرحاتو خود را ملزم به امانتداری و نگاه داشتن آثار شما در این سایت می داند، ولی هیچگونه تعهدی در قبال بازنشر اثر در دیگر سایت ها نداشته و همچنین مسئولیتی در قبال خرابی فایل‌ها و یا ناقص بارگزاری شدن و یا حتی پاک شدن آن ندارد، و کلیه این مسایل متوجه طراح بوده و موظف به تصحیح آن است، و یا اگر در محدوده اختیارات او نیست باید سریعاً مراتب را در بخش پشتیبانی با کارشناسان طرحاتو در میان بگذارد.

– تمام مراحل بارگذاری و قیمت گذاری توسط طراح انجام میشود و طرحاتو هیچ گونه مسئولیتی در زمینه قیمت‌های پیشنهادی طراحان برای آثارشان را ندارد.

– طرحاتو هیچگونه مسئولیتی نسبت به مالکیت آثار ارسالی که توسط فروشندگان ارائه میشود، نداشته و مسئولیت هر اثر بر عهده ارسال کننده اثر می باشد.

– در صورت مشاهده کپی آثار طراحی و فروش مجدد یک طرح کاملا مشابه، عواقب ناشی از این تخلف متوجه فروشنده متخلف است و با وی برخورد شدید شده و حساب وی با اطلاع رسانی قبلی حذف خواهد شد، همچنین فروشنده متخلف حق هرگونه اعتراض را از خود سلب میکند.

– در صورت مشاهده آثار بی کیفیت که از نظر هنری فاقد ارزش بصری باشند، اثر ارسالی تایید و نشر نخواهد شد.

– ارسال آثاری که از نظر شئون اجتماعی و قوانین کشور مغایر با عرف عمومی باشند ممنوع بوده و در صورت مشاهده پس از تذکر دسترسی کاربر به سایت لغو خواهد شد.

– در انتخاب عنوان و توضیحات هر عکس دقت لازم را داشته باشید تا مغایر قوانین کشور یا عرف عمومی نباشد.

– آپلود آثاری که صرفا جنبه آگهی تبلیغاتی داشته باشند یا آثاری که شامل عناوین تبلیغاتی یا شماره تماس و… باشند غیرمجاز می باشد.

– آپلود آثار در دسته بندی های اشتباه باعث حذف اثر خواهد شد لذا در انتخاب دسته صحیح آثار خود دقت لازم را داشته باشید.

– استفاده از تصاویر ارسالی کاربران در صورت کسب اجازه از صاحب اثر بلامانع است.

– در صورتیکه هرگونه عکس و یا تصویری از آثار شما در طرحاتو بدون کسب اجازه از شما قرار گرفته باشد و شما مایل به حذف آن از سایت باشید، با کارشناسان طرحاتو تماس بگیرید تا اثر مورد نظر از سایت حذف شود.

– تبلیغات شامل قرار دادن لینک اسم و یا آدرس سایت یا تلفن، در بخش های مختلف سایت ممنوع می باشد.
استفاده از اسامی و تصاویر سیاسی و یا توهین آمیز ممنوع می باشد.

– در صورت بروز هرگونه ایراد و مشکل، با قسمت پشتیبانی سایت مکاتبه نمایید. پشتیبانی یکی از اولویت های مهم سایت طرحاتو است و در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی و پاسخ آن برای شما ارسال خواهد شد.

– در طرحاتو سعی شده است که تمامی شاخه های هنری و فنی دسته بندی شوند، با این وجود در صورتی که اثر هنری و طراحی شما با هیچکدام از دسته ها همخوانی ندارد، از گزینه دسته بندی جدید در قسمت بارگذاری و قیمت گذاری دسته بندی جدیدی استفاده نمایید.

– در صورتی که یک کاربر به هر دلیلی قوانین سایت را نادیده گرفته یا زیر پا بگذارد، بسته به درجه تخلف پس از تذکر، در ابتدا با جرایم کسر از پرداخت و در صورت تکرار برای همیشه از مراجعه به پنل خود در سایت محروم خواهد شد.

– شریط بالا ممکن است تغییر یابد. طراحان محترم باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشند

– در صورت بروز هرگونه اشکال در روند واریز وجه پیش پرداخت، در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شد ولی قادر به دریافت شماره رهگیری نشدید؛ از طریق فرم تماس، مراتب بروز خطا در واریز وجه را به اطلاع کارشناسان طرحاتو برسانید.

در صورتی که پس از 72 ساعت وجه به حساب شما بازگردانی نشد، این موضوع برای طرحاتو قابل پیگیری خواهد بود.

پیام شما حداقل باید شامل: مشخصات خرید شامل تاریخ + مبلغ + 4 رقم آخر شماره کارت +  ایمیل شما در سایت طرحاتو باشد.

 

در صورت فوریت؛ مستقیما با پشتیبانی طرحاتو تماس بگیرید.

6507 080 0910

– در صورت بروز هرگونه اشکال در روند واریز وجه محصول؛ در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شد ولی موفق به دریافت فایل مورد نظر نشدید؛ از طریق فرم تماس، مراتب بروز خطا و همچنین شماره پیگیری پرداخت، نام و نام خانوادگی و نام یا کد محصول مورد نظر را به اطلاع کارشناسان طرحاتو برسانید تا برای هماهنگی های بعدی و ارسال فایل با شما تماس گرفته شود. این تماس حداکثر تا ۱۲ ساعت بعد از ثبت پیام برقرار خواهد شد.

در صورت فوریت؛ می‎توانید پیامکی حاوی شماره پیگیری، نام یا کد کالا، و پست الکترونیک خود به شماره زیر ارسال نمائید تا از طریق پست الکترونیک فایل مربوطه را مدت زمان کوتاهتری دریافت نمائید.

6507 080 0910