ورود و عضویت
0
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شرایط عمومی

– برای برقراری ارتباط صحیح، ارائه خدمات بهتر و پیشبرد مناسب مراحل انجام کار، بهتر است عضویت در طرحاتو با نام حقیقی انجام شود. در نتیجه هر کاربر موظف است مشخصات حقیقی خود را در سایت قرار دهد، و این مورد هر گروه از کاربران سایت را در برخواهد گرفت.

– در صورت عدم رعایت این موارد، طرحاتو مسئولیتی در قبال عواقب، مسائل و مشکلات ناشی از آن نخواهد داشت.

شرایط و قوانین حاکم بین طرحاتو و خریداران

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط ذیل را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق هر گونه اعتراض خارج از این چارچوب را از خود سلب می‌نماید.

خرید آثار طراحی و محصولات هنری ارائه شده به منزله مالکیت تام آنها نمی باشد و خریدار حق هیچگونه ادعای مالکیت، فروش مجدد و نام گذاری اثر بنام خود در هیچ فضای حقیقی یا مجازی را ندارد. خریدار می تواند از آثار خریداری شده برای مصارف تجاری و یا طراحی شخصی استفاده نمایند و فروش مجدد آثار خریداری شده چه در این سایت و چه در دیگر سایت ها مجاز نمیباشد.

 اطلاعاتی که در هنگام عضویت از شما درخواست می شود، در نزد طرحاتو محفوظ است و طرحاتو متعهد است که این اطلاعات را به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند. در ضمن رعایت مسائل امنیتی در خصوص اطلاعات کارت بانکی بهنگام خرید بر عهده خریدار است (از جمله استفاده از صفحه کلید مجازی درگاه بانک)، زیرا این موارد خارج از دسترسی و مسئولیت طرحاتو است.

طرحاتو خود را موظف می داند، اطلاعات مناسبی در رابطه با محصولات ارائه شده در اختیار خریدار قرار دهد.

در برخی موارد ممکن است محصولات ارائه شده، نیاز به قدرت سخت افزاری و نرم افزاری بیشتری داشته باشند، در نتیجه هنگام خرید محصول، با توجه به اطلاعات ارائه شده، مسئله سازگاری محصول با توانایی سخت افزاری و نرم افزاری سیستم خود را مد نظر داشته باشید، در غیر این صورت هیچگونه مسئولیتی متوجه طرحاتو نیست.

طرحاتو بستری برای ارائه خدمات طراحی و هرگونه محصولات با مبنا و زیرساخت طراحی است و قسمت اعظمی از محصولات ارائه شده توسط طراحان آزاد عرضه می شود، با این حال طرحاتو خود را موظف دانسته که از سلامت محصول اطمینان حاصل کند و محصول را مطابق با آنچه معرفی شده است به خریدار ارائه نماید.

– در صورت فیزیکی بودن اثر طراحی شده، هزینه ی ارسال پستی به عهده خریدار می باشد.

– طرحاتو موظف است پس از دریافت سفارش خرید و تائید نهایی، در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را در بسته بندی مناسب تحویل اداره پست یا شرکت های پستی دهد و اطلاعات مربوط به مرسوله را برای پیگیری بهتر در اختیار خریدار قرار دهد.

– خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل پستی خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار طرحاتو قرار دهد، در غیر این صورت عواقب هر گونه مشکلی که ناشی از ارائه نادرست اطلاعات است، برعهده خریدار خواهد بود.

– خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار آسیب‌دیدگی، از قبول آن خودداری نماید. طرحاتو مسئولیت شکستگی کالا را پس از دریافت و قبول کالا توسط خریدار، به عهده نمی گیرد.

 

افراد برای خرید از فروشگاه طرحاتو می توانند به دو صورت بدون عضویت در سایت و با عضویت در سایت اقدام کنند.

در خرید بدون عضویت (مناسب برای محصولات دانلودی)؛ وارد کردن نام و نام خانوادگی، پست الکترونیک و شماره تماس در هنگام پرداخت وجه اجباری می باشد.

در خرید با عضویت (مناسب برای محصولات فیزیکی)؛ پس از وارد کردن پست الکترونیک معتبر و تعیین رمز، و سپس ورود به ناحیه حساب کاربری، وارد کردن آدرس های لازم مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق و کدپستی اجباری می باشد.

شرایط انصراف از خرید:

– در خرید دانلودی، پس از نهایی شدن مراحل پرداخت امکان انصراف وجود ندارد. زیرا قبل از خرید، اطلاعات مناسب جهت انتخاب محصول به درستی ارائه شده و پس از تکمیل فرآیند بانکی، دسترسی های لازم جهت دریافت فایل، به طور خودکار فراهم می شود.

– در خرید محصولات فیزیکی، در صورتی که محصول برای خریدار ارسال شده باشد، امکان انصراف وجود ندارد. اما اگر سفارش در مرحله تائید نهایی و آماده به ارسال باشد، 70 درصد از مبلغ واریز شده به حساب خریدار بازگشت داده خواهد شد.

 

شرایط و قوانین حاکم بین طرحاتو و طراحان

درخواست ارتقای حساب کاربری عادی به طراح و فروشنده، به منزله این است که متقاضی شرایط ذیل را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق هر گونه اعتراض خارج از این چارچوب را از خود سلب می‌نماید.

طرحاتو بستری برای فروش آثار طراحی شماست و کلیه حقوق مادی و معنوی آثار متعلق به هنرمند است، با این وصف هر فرد، شخصاً نیز مسئول حفظ آثار خود می باشد.

طرحاتو هیچگونه مسئولیتی نسبت به مالکیت آثار ارسالی که توسط فروشندگان ارائه میشود، نداشته و مسئولیت کپی رایت هر اثر بر عهده ارسال کننده اثر می باشد.

استفاده از تصاویر ارسالی کاربران در صورت کسب اجازه از صاحب اثر بلامانع است. نتیجتاً در صورتیکه هرگونه عکس و یا تصویری از آثار شما در طرحاتو، بدون کسب اجازه از شما قرار گرفته باشد و شما مایل به حذف آن از سایت باشید، با کارشناسان طرحاتو تماس بگیرید تا اثر مورد نظر از سایت حذف شود.

در صورت ثبت شکایت در وبسایت و محرز شدن نتیجه آن یا فروش مجدد اثری که تحت مالکیت هنری و حقوقی فروشنده نیست، عواقب ناشی از این تخلف متوجه فروشنده متخلف است و با وی برخورد شدید شده و حساب وی با اطلاع رسانی قبلی حذف خواهد شد، همچنین فروشنده متخلف حق هرگونه اعتراض را از خود سلب میکند.

طرحاتو خود را ملزم به امانتداری و نگاه داشتن آثار شما در این سایت می داند، ولی هیچگونه تعهدی در قبال بازنشر اثر توسط شخص طراح یا دیگران در دیگر سایت ها را نداشته و همچنین مسئولیتی در قبال خرابی فایل‌ها و یا بارگزاری ناقص و یا حتی پاک شدن آن ندارد، و کلیه این مسایل متوجه طراح بوده و موظف به تصحیح آن است، و یا اگر در محدوده اختیارات او نیست باید سریعاً مراتب را در بخش پشتیبانی با کارشناسان طرحاتو در میان بگذارد.

طرحاتو این حق را برای طراح، آزاد می داند که جهت خرید اثر خلق شده، قیمت مناسبی ارائه کند.

تمام مراحل بارگذاری و قیمت گذاری توسط طراح انجام میشود و طرحاتو هیچ گونه مسئولیتی در زمینه قیمت‌های پیشنهادی طراحان برای آثارشان را ندارد.

در صورت مشاهده آثار بی کیفیت که از نظر هنری فاقد ارزش بصری باشند، اثر ارسالی تایید و نشر نخواهد شد.

ارسال آثاری که از نظر شئون اجتماعی و قوانین کشور مغایر با عرف عمومی باشند، ممنوع بوده؛ در نتیجه در انتخاب تصاویر و ارائه محصولات، دقت لازم را داشته باشید.

آپلود آثاری که صرفا جنبه تبلیغات شخصی یا برندی داشته باشند یا آثاری که شامل عناوین تبلیغاتی یا شماره تماس حقیقی و… باشند، غیرمجاز می باشد و طراح موظف است، مواردی که به عنوان اشکال محصول به وی اعلام می شود را رفع و مجدداً ارسال نماید.

انواع تبلیغات نظیر قرار دادن لینک، اسم و یا آدرس سایت یا تلفن، در بخش های مختلف سایت یا محصول ممنوع می باشد. همچنین استفاده از اسامی و تصاویر سیاسی و یا توهین آمیز ممنوع می باشد.

در صورتی که یک کاربر به هر دلیلی قوانین سایت را نادیده گرفته یا زیر پا بگذارد، بسته به درجه تخلف پس از تذکر، در ابتدا با جرایم کسر از پرداخت و در صورت تکرار برای همیشه از مراجعه به پنل خود در سایت محروم خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه سوال، ابهام، ایراد و یا ارائه پیشنهاد، با پشتیبانی سایت مکاتبه نمایید. پشتیبانی یکی از اولویت های مهم طرحاتو می باشد و در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی و پاسخ آن برای شما ارسال خواهد شد.

شریط بالا ممکن است تغییر یابد، که در این صورت از طریق ایمیل اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد. اما، خریداران و طراحان محترم باید قبل از استفاده از خدمات طرحاتو، با مراجعه به این صفحه از شرایط و قوانین حاکم مطلع باشند.