قوانین عضویت

برای برقراری ارتباط صحیح، ارائه خدمات بهتر و پیشبرد مناسب مراحل انجام کار، بهتر است عضویت در طرحاتو با نام حقیقی انجام شود. در نتیجه پیشنهاد می شود، مشخصات حقیقی خود را در سایت قرار دهد، و این مورد هر گروه از کاربران سایت را در برخواهد گرفت.

– برای ایجاد فضای کاری مناسب تر پیشنهاد می شود، هر فرد از تصویر حقیقی و یا لوگوی شرکت یا موسسه خود برای تصویر پروفایل استفاده نماید.

– در صورت عدم رعایت این موارد، طرحاتو مسئولیتی در قبال عواقب، مسائل و مشکلات ناشی از آن نخواهد داشت.

قوانین مربوط به خریداران

خرید آثار طراحی و محصولات هنری ارائه شده به منزله مالکیت تام آنها نمی باشد و خریدار حق هیچگونه ادعای مالکیت، فروش مجدد و نام گذاری اثر بنام خود در هیچ فضای حقیقی یا مجازی را ندارد. خریدار می تواند از آثار خریداری شده برای مصارف تجاری و یا طراحی شخصی استفاده نمایند و فروش مجدد آثار خریداری شده چه در این سایت و چه در دیگر سایت ها مجاز نمیباشد.

اطلاعاتی که در هنگام عضویت از شما درخواست می شود، در نزد طرحاتو محفوظ است و طرحاتو متعهد است که این اطلاعات را در اختیار هیچ فرد حقیقی قرار ندهد. این مورد شامل مراجع حقوقی با مجوز قضایی نمی شود. 

کلیه تراکنش های بانکی طرحاتو در بسترهای آنلاین بانک مرکزی (شاپرک) انجام می شود. رعایت مسائل امنیتی در خصوص اطلاعات کارت بانکی بهنگام خرید بر عهده خریدار است (از جمله استفاده از رمز پویا، صفحه کلید مجازی درگاه بانک)، زیرا این موارد تماماً خارج از دسترسی و مسئولیت طرحاتو است.

طرحاتو خود را موظف می داند، اطلاعات دقیق و کاملی در رابطه با محصولات ارائه شده در اختیار خریدار قرار دهد.

– در برخی موارد ممکن است محصولات ارائه شده قدرت سخت افزاری و نرم افزاری بیشتری را نیاز داشته باشند، در نتیجه هنگام خرید محصول، مسئله سازگاری محصول با توانایی سخت افزاری و نرم افزاری سیستم خود را مد نظر داشته باشید، درغیر این صورت هیچگونه مسئولیتی متوجه طرحاتو نیست.

طرحاتو بستری برای ارائه خدمات طراحی و هرگونه محصولات با مبنا و زیرساخت طراحی است و قسمت اعظمی از محصولات ارائه شده توسط طراحان آزاد عرضه می شود، با این حال طرحاتو خود را موظف می داند از سلامت و بی نقص بودن محصول اطمینان حاصل کند و محصول را مطابق با آنچه معرفی شده است به خریدار ارائه نماید.

افراد برای خرید از فروشگاه طرحاتو می توانند به دو صورت بدون عضویت در سایت (مستقیم) و با عضویت در سایت (غیرمستقیم) اقدام کنند.

– در خرید بدون عضویت (مناسب برای محصولات دانلودی)؛ وارد کردن نام و نام خانوادگی، پست الکترونیک و شماره تماس در هنگام پرداخت وجه اجباری می باشد.

– در خرید با عضویت (مناسب برای محصولات فیزیکی)؛ پس از وارد کردن پست الکترونیک معتبر و تعیین رمز، و سپس ورود به ناحیه حساب کاربری، وارد کردن آدرس های لازم مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق و کدپستی اجباری می باشد.

در صورت فیزیکی بودن اثر طراحی شده، هزینه ی ارسال پستی به عهده خریدار می باشد و طرحاتو خود را موظف می داند، پس از دریافت سفارش خرید و تائید نهایی، در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را در بسته بندی مناسب تحویل اداره پست دهد و اطلاعات مربوط به مرسوله را برای پیگیری بهتر در اختیار خریدار قرار دهد.

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل پستی خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار طرحاتو قرار دهد، در غیر این صورت عواقب هر گونه مشکلی که ناشی از ارائه نادرست اطلاعات است، برعهده خریدار خواهد بود.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار آسیب‌دیدگی، از قبول آن خودداری نماید. طرحاتو مسئولیتی در قبال شکستگی کالا را پس از دریافت و قبول کالا توسط خریدار ندارد.

در محصولات دانلودی، امکان انصراف از سفارش و عودت وجه پس از تکمیل مراحل بانکی وجود ندارد، چرا که فایل محصول، بصورت اتوماتیک پس از این مرحله در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت انصراف از خرید محصولات فیزیکی، اگر سفارش برای شما ارسال شده باشد امکان انصراف و عودت وجه وجود ندارد، اما در صورتی که در مرحله تائید نهایی و آماده به ارسال باشد، پس از ثبت درخواست انصراف سفارش، ۷۰ درصد از مبلغ واریز شده به حساب خریدار بازگشت داده خواهد شد.

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق هر گونه اعتراض خارج از این چارچوب را از خود سلب می‌نماید.

قوانین مربوط به طراحان

طرحاتو بستری برای فروش طرح های شماست. کلیه حقوق مادی و معنوی آثار متعلق به هنرمند است، با این وصف هر فرد مسئول حفظ آثار خود می باشد.

طرحاتو خود را ملزم به امانتداری و محفوظ نگاه داشتن آثار شما در این سایت می داند، ولی هیچگونه تعهدی در قبال بازنشر اثر در دیگر سایت ها ندارد. مسئولیت و رعایت حقوق کپی رایت هر اثر بر عهده ارسال کننده اثر می باشد.

در صورتیکه هرگونه عکس و یا تصویری از آثار شما بدون کسب اجازه، در طرحاتو قرار گرفته باشد و شما مایل به حذف آن از سایت باشید، با کارشناسان طرحاتو تماس بگیرید تا اثر مورد نظر از سایت حذف شود.

استفاده از تصاویر ارسالی کاربران در صورت کسب اجازه از صاحب اثر بلامانع است.

– در صورت مشاهده آثار بی کیفیت که از نظر هنری فاقد ارزش بصری باشند، اثر ارسالی تایید و نشر نخواهد شد.

– ارسال آثاری که از نظر شئون اجتماعی و قوانین کشور مغایر با عرف عمومی باشند ممنوع بوده و در صورت مشاهده پس از تذکر دسترسی کاربر به سایت لغو خواهد شد.

– آپلود آثاری که صرفا جنبه آگهی تبلیغاتی داشته باشند یا آثاری که شامل عناوین تبلیغاتی یا شماره تماس و… باشند غیرمجاز می باشد.

در صورت مشاهده کپی آثار طراحی و فروش مجدد یک طرح کاملا مشابه، عواقب ناشی از این تخلف متوجه فروشنده متخلف است و با وی برخورد شدید شده و حساب وی با اطلاع رسانی قبلی حذف خواهد شد، همچنین فروشنده متخلف حق هرگونه اعتراض را از خود سلب میکند.

– استفاده از اسامی و تصاویر سیاسی و یا توهین آمیز ممنوع می باشد.

در صورتی که کاربری به هر دلیلی قوانین سایت را نادیده گرفته یا زیر پا بگذارد، بسته به درجه تخلف پس از تذکر، در ابتدا با جرایم کسر از پرداخت و در صورت تکرار برای همیشه از مراجعه به پنل خود در سایت محروم خواهد شد.

تلاش طرحاتو به تسهیل روند ارائه محصول و در نهایت کمک به کسب درآمد شماست، در صورت بروز هرگونه ایراد و مشکل، با قسمت پشتیبانی سایت مکاتبه نمایید. پشتیبانی یکی از اولویت های مهم سایت طرحاتو است و در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی و پاسخ آن برای شما ارسال خواهد شد.

شریط بالا ممکن است تغییر یابد. طراحان محترم باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشند.